Музей Ілани Гур Музей Ілани Гур
Музей Ілани Гур Музей Ілани Гур

Ілана Гур – всесвітньо відомий художник, чиї твори за життя виставлені у великих музеях і художніх галереях світу. Її скульптурні роботи нагадують недосвідченому цінителю творчість Сальвадора Далі. Як і великий сюрреаліст, Ілана Гур не обмежує свою творчість одним жанром. Вона не тільки пише картини і створює скульптурні статуї, в число її робіт входять ювелірні вироби, предмети меблів, одяг і аксесуари, предмети дизайну, які можна купити в магазині при музеї.

Будівля музею було побудовано майже 3 століття тому поряд з портом Яффо. Придбавши цей будинок, художниця багато попрацювала над його видом. Вона залишила незмінними витончені арочні входи і вікна, відновила старовинні кам’яні стіни і підлогу, і при цьому змінила будинок до невпізнання своїми творами. Чудові світильники, неймовірною забарвлення меблі і музичні інструменти, незвичайна посуд і скульптури прикрашають музей, перетворюючи його в казковий будинок, який заворожує і захоплює своїм виглядом.

Якщо гостю подобаються твори Ілани Гур, виставлені в музеї, він може відвідати магазин і купити собі частинку її творчості. І це, мабуть, найприємніша частина екскурсії.

Музей відкритий з неділі по п’ятницю з 10.00 до 16.00. У передсвяткові дні час роботи скорочується на 2 години.