Світломузичний фонтан в Олімпійському парку Світломузичний фонтан в Олімпійському парку
Світломузичний фонтан в Олімпійському парку Світломузичний фонтан в Олімпійському парку

У самому серці Сочинського Олімпійського парку, прямо в чаші Олімпійського вогню розташований унікальний світломузичний фонтан, який починає працювати під звуки російської класичної музики і являє собою чудове барвисте видовище. Струмені води піднімаються на висоту до 60 метрів, а неповторне світломузичне шоу з різноманітними відтінками п’яти олімпійських кольорів створюється з допомогою водяних гармат, стробоскопів та автоматичних установок.

По всьому периметру фонтан оточує підсвічування, виконана у вигляді замкнутого кільця. Постать цієї “Жар-птиці” яскраво світиться, а біле пластикове оперення птиці за допомогою світлових ефектів покривається різнокольоровими пір’ям” відтінків кольорів державних прапорів різних країн світу. Над чашею фонтану гордовито височить струнка стела олімпійського факела. Якщо дивитися на фонтан з боку площі, то створюється повне відчуття, що ця дивовижна птах витягла свою довгу витончену шию і розправила крила.

Олімпійський фонтан є центром Олімпійського парку, він чудово видно з будь-якої точки. Світломузичне вистава можна спостерігати в період з початку травня по кінець жовтня, у вечірній час. Глядачі можуть протягом години насолоджуватися воістину прекрасним видовищем і чудовою музикою.