Кінотеатр Батьківщина

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Відпочинок і розваги
>
Кінотеатр “Батьківщина” з’явився в Уфі в 1953 році, коли завершилося будівництво нової будівлі. Виразне будинок з білими колонами в стилі “сталінського ампіру” було побудовано за проектом московського архітектора М. С. Якшина. В наші дні воно входить в список об’єктів культурної спадщини.

Спочатку кінотеатр мав три зали різної місткості: так звані “червоний” і “синій” зали могли прийняти одночасно по 350 глядачів, а “зелений” зал документального кіно був розрахований на 60 посадочних місць. У 1990-ті роки уфимський кінотеатр отримав статус Центру російської кінематографії, а його будинок пройшло реконструкцію, в результаті якої устаткування було повністю замінено сучасними цифровими апаратами.

Кінотеатр “Батьківщина” користується популярністю серед мешканців міста. Його співробітники прагнуть постійно радувати своїх глядачів новинками. При кінотеатрі діє клуб любителів вітчизняного кіно, музичний арт-клуб “Жовта субмарина”, а також регулярно проходять тижні тематичного кіно – як російського, так і зарубіжного.