Ресторан «Метрополь» Ресторан «Метрополь»
Ресторан «Метрополь» Ресторан «Метрополь»

Ресторан “Метрополь”- найвідоміший ресторан Москви. Він розташовується в будівлі однойменного готелю за адресою: Театральний проїзд, будинок 1/4. Ресторану, як і готелю вже більше ста років.
У його інтер’єрі присутні унікальний вітражний стелю, масивні світильники, живі квіти, витончені столики, фонтан з мармуру. В ресторані є три банкетних зали, які вміщують понад 500 осіб.

В оформленні вестибюля ресторану брав участь живописець Ф. Оборський, скульптори Ст. Л. Гладков і В. А. Козлов, а в обробці приміщення використана абрамцевская облицювальна плитка. В 1903-1905 роках після пожежі, що сталася двома роками раніше, зал ресторану оформлявся заново у формах модерну франко-бельгійської орієнтації архітектором С. П. Галензовским.У залі ресторану Володимир Ленін виголошував промови, співав Федір Шаляпін, Майкл Джексон грав на піаніно, король Іспанії Хуан Карлос проводив прийоми, а Бернард Шоу замовляв вегетаріанські страви.

Щоранку в “Метрополі” організовується шведський стіл, а з 12:00 у будні проходять бізнес-ланчы.
У ресторані “Метрополь” грає жива музика, а в меню входять страви російської та європейської кухні, а винну карту входять вина Франції, Грузії, Іспанії, Вірменії та Італії.