Музей сумок Хендрикье Музей сумок Хендрикье
Музей сумок Хендрикье Музей сумок Хендрикье

Музей сумок Хендрикье – це популярний голландський музей, повністю присвячений всіляким сумок, гаманців і ридикюлям. Музей Хендрикье розташований в престижному районі Амстердама, а його експозиція вважається найбільшою в світі серед всіх колекцій музеїв даної тематики.

Музей сумок заснувала проста голландка по імені Хендрикье Іво, чия пристрасть до колекціонування жіночих сумочок і послужила поштовхом до створення такої спеціалізованої виставки. Спочатку колекція розміщувалась прямо на території вілли Хендрикье в місті Амстелвеен, проте в 2007 році музей переїхав в розкішний особняк в центрі Амстердама. Сьогодні музейна колекція включає в себе більше трьох з половиною тисяч експонатів, найстаріші з яких датовані 16 століттям.

Зрозуміло, переважна більшість відвідувачів музею Хендрикье складають жінки. Величезна різноманітність фасонів тутешніх сумок та гаманців призводить дам в захват. Також, крім цінних середньовічних ридикюлів з вичиненої шкіри, в колекції музею представлені і цілком сучасні жіночі сумочки від найпрестижніших світових брендів – таких, як Chanel або Hermes.