Вулиця Пушкіна

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Архітектура, пам’ятники
>
Вулиця Пушкіна в Казані в 1899 році була названа на честь столітнього ювілею великого російського поета Олександра Сергійовича Пушкіна. Сьогодні це одна з найстаріших вулиць в місті, з якою пов’язано багато історичних подій. Тут народився Федір Іванович Шаляпін і довгий час жили Максим Горький, геніальний хімік А. Бутлеров і знаменитий анатом професор Тонков.

До середини XVIII століття вулиця знаходилася на околиці міста, проходячи по дну кривого яру від озера Кабан до нинішнього Ленінського саду. Спочатку вона називалася Кузнечній, а потім Рыбнорядской з-за численних рибних рядів, які на ній знаходилися. Після Жовтневої революції вулиця отримала назву Кооперативна, яку пізніше перейменували в честь державного і партійного діяча Ст. Ст. Куйбишева. І тільки після цього вулиця отримала свою сучасну назву.

На вулиці Пушкіна розташовані численні розважальні заклади, але вище по вулиці можна зустріти історичні архітектурні пам’ятники. Серед них варто відзначити готель “Татарстан” і кілька низьких двоповерхових житлових будинків. Тут же знаходиться міська Ратуша.