У Новосибірську виставлений на продаж модернізований ГАЗ-12 ЗІМ. За глибоко перероблену класичну модель просять 20 млн рублів.

ГАЗ-12 ЗІМ по комфорту не поступиться дорогим закордонним преміальних моделей, при цьому зовні автомобіль практично не змінився, якщо тільки не враховувати колісні диски від Solomon Alsberg B1 Force.

Як вказав автор оголошення, роботи по створенню ГАЗ-12 ЗІМ CUSTOM велися понад п’ять років, а на всі встановлені вузли були оформлені документи і внесені відповідні зміни в ПТС.

Як передає 1NSK, під капотом ЗИМ встановлений двигун Nissan VQ-30), у японської компанії також була «запозичена» автоматична коробка передач, а ось задній міст у машини від Chevrolet Camaro.

Житель Новосибірська виставив на продаж Лімузин ГАЗ-12 ЗІМ за 20 млн рублів Житель Новосибірська виставив на продаж Лімузин ГАЗ-12 ЗІМ за 20 млн рублів Житель Новосибірська виставив на продаж Лімузин ГАЗ-12 ЗІМ за 20 млн рублів Житель Новосибірська виставив на продаж Лімузин ГАЗ-12 ЗІМ за 20 млн рублів Житель Новосибірська виставив на продаж Лімузин ГАЗ-12 ЗІМ за 20 млн рублів Житель Новосибірська виставив на продаж Лімузин ГАЗ-12 ЗІМ за 20 млн рублів Житель Новосибірська виставив на продаж Лімузин ГАЗ-12 ЗІМ за 20 млн рублів Житель Новосибірська виставив на продаж Лімузин ГАЗ-12 ЗІМ за 20 млн рублів Житель Новосибірська виставив на продаж Лімузин ГАЗ-12 ЗІМ за 20 млн рублів

ГАЗ-12 ЗІМ