Росстандарт в п’ятницю 22 грудня поінформував про нову відкличний кампанії, яку проведе виробник Infiniti. Так, на території РФ відкликають 131 тис. автомобілів Infiniti Q50 і Infiniti Q60.

Седани і купе преміальної марки потрапили під відкликання через програмного забезпечення.

Як повідомляє Росстандарт, відкликанню підлягають вищевказані моделі марки, які були реалізовані на російському ринку в період з 8 травня 2015 року по 7 вересня цього року. В відкликаються авто виявили помилку у програмному забезпеченні двигуна.

«У разі виникнення деяких несправностей автоматичної коробки передач може не включитися сигналізатор несправності на приладовій панелі. Крім того, не виключено, що такі несправності також не будуть визначатися і за допомогою діагностичного приладу Consult III+ при сервісному обслуговуванні автомобіля в дилерському центрі Infiniti», — йдеться в повідомленні Росстандарту.

Власників автомобілів, що потрапили під відкликання, повідомлять про необхідність відвідати найближчий дилерський центр, де буде проведено оновлення ПЗ. Всі роботи, пов’язані з відкликанням, будуть проведені безкоштовно для власників.

відгук в Росії