Ресторан «Порат» Ресторан «Порат»
Ресторан «Порат» Ресторан «Порат»

«Порат» – це дуже престижний ресторан, розташований в чорногорському містечку Рафаїловічи. Ресторан славиться надзвичайно смачною кухнею, чудовим видом з літнього майданчика і, на жаль, досить високими цінами.

«Порат» відкрився більше п’ятнадцяти років тому і поступово придбав репутацію одного з кращих ресторанів в Будванськой Рив’єрі. «Порат» розташований на узбережжі, і з його тераси відкривається мальовнича панорама Адріатичного моря. Що стосується їжі, то ресторан спеціалізується на стравах традиційної чорногорської і сербської кухні. Крім того в наявності є широкий вибір м’ясних і рибних делікатесів, а також багата винна карта. З огляду на близькість моря, всі рибні страви готуються виключно з найсвіжіших морепродуктів і без використання заморожених напівфабрикатів, що повинні по достоїнству оцінити гурмани.

На жаль, ціни в цьому ресторані складно назвати демократичними. «Порат» – досить дороге і елітарне заклад, і вечеряти в ньому кожен день навряд чи вийде. Тим не менш сервіс та чудова кухня дійсно відповідають високому статусу цього ресторану, так що в клієнтах тут недоліку не спостерігається.