Представники компанії Toyota у спілкуванні із закордонними журналістами заявили про намір розширити лінійку комплектацій для пікапа Hilux. Як стало відомо, Toyota випустить люксову версію пікапа Hilux 2018 модельного року.

Для початку компанія почне продажі в Австралії оновленої версії пікапа, а пізніше запропонує покупцям і люксовий варіант.

Офіційних подробиць про проект немає, а згідно з попередніми даними, пікап в новому виконанні повинен відрізнятися дорогими матеріалами обробки, а також розширеним списком доступного обладнання.

З’явиться «розкішний» варіант пікапа за межами Австралії поки невідомо. Нагадаємо, що в екстер’єрі оновленого автомобіля з’явилася нова решітка радіатора, новий передній бампер і протитуманні фари.

Toyota випустить люксову версію для пікапа Hilux 2018

Моторна гамма залишилася колишньою і все також представлена 2.4, 2.8 та 2.7-літровими двигунами. При цьому після оновлення у пікапа з’явилася позашляхова версія, що отримала назву Rocco і відрізняється 18-дюймовими колісними дисками, посиленим захистом нижньої частини кузова, а також вседорожными покришками і максимальним списком обладнання.

Toyota випустить люксову версію для пікапа Hilux 2018 Toyota випустить люксову версію для пікапа Hilux 2018 Toyota випустить люксову версію для пікапа Hilux 2018 Toyota випустить люксову версію для пікапа Hilux 2018 Toyota випустить люксову версію для пікапа Hilux 2018

toyota Toyota Hilux