Ресторан Каландрэ

Ресторан «Le Calandre» знаходиться всього в декількох хвилинах їзди від р. Падуї ( невелике місто в Північній Італії, в провінції Венет). «Le Calandre» — один з найбільш вишуканих італійських ресторанів. Він зобов’язаний своєю славою шеф-кухарю Массіміліано Алаймо (Massimiliano Alajmo). У свої 28 років молодий чоловік встиг отримати цілих три мішленівські зірки, що вважається абсолютним рекордом в кулінарному світі.

Внутрішній декор ресторану на перший погляд досить простий: на столах навіть немає звичних накрохмалених скатертин. Однак це зовсім не спроба заощадити, а лише частина філософії маестро, який прагне створити затишну і невимушену атмосферу для своїх гостей.

А ось вибір страв простим ніяк не назвеш. Традиційні італійські рецепти представлені в абсолютно новому і незвичному виконанні. Хуліган і експериментатор, Массіміліано Алаймо, пропонує своїм гостям поєднати непоєднуване: від каракатиці, запеченої в картоплі до морозива з горгонзоли з перцем, і фірмове м’ясо з трюфелями, яке обов’язково треба їсти руками.