Ресторанно-готельний комплекс «Татарська садиба» у Казані Ресторанно-готельний комплекс «Татарська садиба» у Казані
Ресторанно-готельний комплекс «Татарська садиба» у Казані Ресторанно-готельний комплекс «Татарська садиба» у Казані

Стара-Татарська слобода в Казані – це одна з найпопулярніших визначних пам’яток серед туристів. Саме тут, у садибі Сабитовых (історична будівля) відкрився унікальний ресторанно-готельний комплекс «Татарська садиба».

Галерея народних промислів, сувенірна крамниця, магазин, VIP-зали і шикарний ресторан, що розташований у татарської хаті – всі ті складові, що роблю комплекс унікальним та цікавим для відвідувачів. Тут панує справжня атмосфера татарсько-купецької садиби.

Перший поверх садиби займає галерея народних промислів, присвячена майстерності народних умільців. Центральне місце в галереї відведено яскравим тюбетейкам і костюмів з національним орнаментом, матрешкам та ляльок, якими можна не тільки помилуватися, але й придбати в якості сувеніру.

У другому павільйоні розташовується сільпо, в якому зібрані товари, що нагадують про радянського часу: валянки з калошами, мішки з крупами, господарське мило та інше.

Наступні два павільйони – гончарний і ткацький, справляють незабутнє враження на гостей комплексу. Відвідуючи гончарну майстерню, всі бажаючі можуть взяти участь у процесі створення виробів з глини, а в ткацькому павільйоні – побачити унікальний ткацький верстат XVIII століття. Крім того, в садибі є готель, татарський ресторан і кафе «Аланаш».