Пляж Амниссос Пляж Амниссос

Пляж Амниссос

Пляж Амниссос, як коротко його прозвали місцеві жителі, розташований в передмісті Іракліона, що на острові Крит у Греції. Зона відпочинку розкинулася на березі Критського моря. Вона працює цілий рік з квітня місяця по жовтень включно. Сам по собі пляж дуже чистий. Складається з піску, хоча подекуди зустрічається дрібна галька.

Для зручності відпочиваючих на пляжі передбачений прокат шезлонгів, парасольок від палючого сонця. Є кабінки для переодягання та будки для рятувальників. Вони пильно стежать за тими, хто купається 24 години на добу, так як є і такі, хто любить купатися і вночі.

Крім цього, поруч з пляжем є величезна кількість розважальних місць. Це таверни з прохолодними напоями, кафе, де можна перекусити і бари з алкогольною продукцією.
Власники пляжу врахували й інтереси самих маленьких туристів. Для дітей в зоні відпочинку є майданчик, куди за окрему плату можна віддати дитину. Досвідчені вихователі доглянуть за вашим чадом, а той отримає масу задоволення хлюпаючись у воді і катаючись на атракціонах з іншими дітьми.