Державний театр Нюрнберга

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Театри, концерт. зали
>
Державний театр Нюрнберга розташований недалеко від історичного центру міста, всього в декількох сотнях метрів від основних визначних пам’яток. Це один з найбільших в Німеччині театрів, який пропонує увазі своїх глядачів постановки в різних жанрах. Більше 500 співробітників, що представляють 30 країн світу, прагнуть зробити все можливе для того, щоб доставити глядачам насолоду високим мистецтвом.

Найстаріша частина театру, була побудована в 1905 році, це одна з найкрасивіших в Німеччині оперних сцен. Через півстоліття, у 1959 році, завершилося будівництво будівлі драматичного камерного театру, яка ввійшла в архітектурний комплекс державного театру. Розвиток театру продовжується і в наші дні – чекає свого відкриття ще одна сцена, яка буде носити назву “Blue Box” і призначена для прем’єр.

Спочатку будівля театру була побудована в стилі модерн з елементами неокласицизму, але після масштабної перебудови 1936 року від первісного вигляду залишилося зовсім небагато. Зараз у приміщенні державного театру розгортаються не тільки барвисті вистави, концерти і вистави, але й багато урочисті заходи. Одним з ключових подій є традиційний міський бал, який проходить щорічно у вересні.