Музей історії міста-курорту Сочі

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Музеї, виставки
>
Музей історії міста-курорту Сочі розташований у Краснодарському краї. Музей веде свою історію з 1920 року, коли на основі колекцій колишнього Кавказького гірського клубу був заснований Краєзнавчим музей. Музей заснував Василь Костянтинович Константинов, місцевий громадський та політичний діяч, інженер і вчений.

Неокласична будівля музею було побудовано в 1936 році. Спочатку тут розміщувалася школа, однак пізніше цю будівлю було передано музею. Будова являє собою типовий зразок містобудування тих років, яких так мало збереглися в місті до наших днів. Разом з розташованим неподалік будівлею залізничного вокзалу, воно дозволяє представити той вигляд міста, який був сформований у 1930-х роках і який назавжди втрачено для наступних поколінь.

Основними темами експозицій музею є природа Кавказьких гір і Чорного моря, місцеві археологічні знахідки, історія регіону і міста. Музей веде велику науково-просвітницьку роботу, тут регулярно проходять заняття і тематичні лекції зі школярами та студентами навчальних закладів міста.