Замок Левова голова Сукку Замок Левова голова Сукку
Замок Левова голова Сукку Замок Левова голова Сукку

Замок Левова голова в Сукку знаходиться біля міста Анапа, в мальовничому ущелині селища Сукку. Він побудований в стилі середньовічного замку, чотири сторожові вежі по кутах прямокутного споруди з високих фортечних стін. Увійти в замок можна через двостулкові дерев’яні ворота.

У 2005 році Єрохін В. П. приступив до створення комерційного підприємства на узбережжі Чорного моря, яке б приносило прибуток від наданих курортних послуг. Так виникла ідея створення шоу «Лицарський турнір» і будівництва замку «Левова голова». 15 липня 2006 року ідея була втілена в життя і відбулася прем’єра першої вистави у лицарському замку.

Всередині замкових стін знаходиться арена, навколо якої розташовані лави для глядачів. Подивитися театралізований лицарський турнір одночасно можуть 1200 осіб. У шоу беруть участь фехтувальники, танцюристи, каскадери, професійні актори. Особливу увагу глядачів привертають чудово выезженные і доглянуті коні. На території замку знаходиться таверна, де можна смачно поїсти, готель, кузня, музей тортур середньовіччя і тир для лучників.