Замок Кастело де Вигляді

Кастело де Вигляді – замок, оточений невеликими симпатичними білосніжними будиночками, яскраво виділяється на місцевому ландшафті. З висоти стін замку пейзаж Алентежу постає у всій своїй красі. На північному схилі між замком і Фонти-да-Віла пролягають вузенькі вулички, що окреслюють історичну зону стародавнього єврейського кварталу – одне з найбільш яскравих свідчень єврейської присутності в Португалії.

Кастело де Вигляді – місто португальської провінції Алентежу, найпосушливішого і спекотного місця країни. Типова картина для цієї частини Португалії – пустельні ландшафти з містечками, оточеними горами з усіх сторін. А на вершинах гір височать стародавні фортеці, на зразок замку Кастело де Вигляді.

Жителям Кастело де Вигляді довелося народитися в одному з найкрасивіших і найдавніших місць Португалії. Це мальовниче містечко на схилі гори Серра де Сан Мамед, завдяки своїм мінеральним джерелам, був популярним курортним центром ще в часи Римської Імперії.

Тепер в місті всього два джерела: один зі збережених знаходиться на центральній площі міста, інший – на старому єврейському кварталі.

У місті багато зручних готелів, велика частина з яких розташована в декількох хвилинах ходьби від замку, який є головною визначною пам’яткою міста.