Замок «Червеный Камінь» Замок «Червеный Камінь»
Замок «Червеный Камінь» Замок «Червеный Камінь»

Замок Червеный Камінь розташований на схилах Малих Карпат і є одним з унікальних військових споруд середньої Європи. Дивлячись на його могутні кам’яні стіни можна навіть засумніватися в тому, що колись він входив до складу системи прикордонних фортець.

20 хвилин пішої прогулянки – і ось Ви вже стоїте на пагорбі перед величезним будинком, оточене по периметру, немов вартовими, вежами-бастіонами. Будівництво замку почалося ще на початку XII століття. До XVII століття він виконував свої оборонні функції, в яких згодом перестали потребувати. Іншими словами, в XVII столітті фортеця втратила своє стратегічне значення, однак у її власників нарешті з’явилася можливість зайнятися інтер’єром замку. Для цього вони запрошували навіть італійських художників.

Під замком знаходяться два значних за розміром підвалу. Подібні приміщення зазвичай створювалися для зберігання продукції. Однак ці підвали ніколи не використовувалися за прямим призначенням – в них зберігали червоний камінь, з якого був зроблений замок. Цим і пояснюється його назва.

В залежності від місяця до замку можна відвідати наступні заходи: «Ремісничі ярмарку», «Фестиваль історичного фехтування», «Лицарські ігри».

У весняний і літній час в замку проходить виставка хижих птахів. Також цікава колекція меблів і зброї.