Блакитні гори Блакитні гори
Блакитні гори Блакитні гори

Блакитні гори входять до складу національного парку, заснованого тут в 1992 році і вважається глобально важливим природним об’єктом планети. Тут ростуть унікальні різновиди широколистяних дерев і квіткових рослин, а також проживають рідкісні й вимираючі види тварин і птахів.

На сьогоднішній день парк знаходиться під пильною охороною місцевої влади, захищають паркові кордону. Високі схили гірського масиву вкриті лісом, а на більш низьких – відмінні умови для вирощування знаменитого ямайського синього сорти кави.

Блакитні гори складаються з двох хребтів, найвищою точкою якої є гора Blue Mountain Peak висотою в 2256 метрів. При бажанні можна піднятися по пішохідній стежці на її вершину. За маршрутом вас буде супроводжувати гід. На самій вершині гори обладнаний оглядовий майданчик, звідси відкривається чудовий вид на північне і південне узбережжя країни, а в ясну погоду можна побачити навіть соседствующую з Ямайкою Кубу.

Після підйому на гору рекомендуємо відправитися на кавову плантацію, де вас почастують смачними стравами місцевої кухні, ромовим пуншем і свіжим кави.