Терми Каракалли Терми Каракалли
Терми Каракалли Терми Каракалли

Терми Каракалли – це оздоровчий комплекс, побудований в термальних джерелах. Комплекс знаходиться у парку в центрі Баден-Бадена.

Терми Каракалли – це оздоровчий комплекс, який не має аналогів у Європі. Він був побудований в 1986 році і обладнаний за останнім словом техніки. Сьогоднішні терми Каракалли, названі ім’ям відомого римського імператора, являють собою дворівневий закритий комплекс (двох – і п’ятиповерховий) і велику відкриту зону для купання. Все це розкинулося на території природного парку загальною площею три тисячі квадратних метрів.

Термальна вода подається з 12 джерел з глибини 1200 – 1800 метрів, вона зміцнює і стимулює весь організм, зменшує болю. Температура води в басейнах починається від 18°С, і в середньому становить 32-38°С , тому в відкритих басейнах можливо купання навіть взимку при гарній погоді. В оздоровчому комплексі можна не тільки приймати ванни і купатися в басейнах, але і гуляти по стежках, розглядати скульптури, пам’ятники, фонтани, а також засмагати на свіжому повітрі.