Район Бебек

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Архітектура, пам’ятники
>
Район Бебек – елітний район європейської боку Стамбула, розташований на березі Босфору. Тут мешкають представники турецької еліти, про що свідчать численні розкішні вілли, якими усипана лісисте узбережжі, і безліч яхт. Дорогі готелі, модні кафе і ресторани часто розташовані прямо на березі затишної бухти, тому відвідувачі можуть насолоджуватися обідом або чашкою кави, сидячи на терасі з прекрасним видом на Босфор.

Серед розваг, доступних в цьому районі, – прогулянки по прибережному бульвару, подорожі на яхтах і катерах, дуже популярна як літня, так і зимова риболовля. Є в Бебеке і кілька пам’яток, найвідоміша – фортеця Румелихисар, побудована в середині XV століття. У прекрасному палаці Хедива сьогодні розташовується єгипетське консульство, але можна милуватися цим великим будинком у стилі модерн і зсередини.

Також в Бебеке розташований Босфорський університет – провідний в Туреччині; є тут і чудова мечеть, гарний парк, а також справжній рай для гурманів – ресторани з першокласної кухнею, де нерідко можна зустріти знаменитостей.