Печера Чудес Печера Чудес
Печера Чудес Печера Чудес

Печера чудес Домініканської Республіки розташована біля шосе, яке веде від провінції Сан Педро-де-Макорис до популярного району Ла Романа. Чудо природи знаходиться під землею, в рифових вапняках на глибині 25 метрів.

Це місце почало формуватися ще сто тисяч років тому з тварин і коралових рифів. Протяжність печери приблизно 800 метрів, вона входить до складу великого ланцюга печер, яка відкрита по всій прибережній рівнині завдяки діяльності підземних вод.

У 2003 році Печеру Чудес відкрили для громадськості. Їй присвоїли золоту медаль Архітектурного бієнале. Маркос Баринос, головний архітектор, зумів перетворити печеру в чарівний замок для туристів. Тут є зручні мости, переходи і сходинки. Біля пам’ятки відкрито кафе і магазин сувенірів.

Печера складається з різних залів з підземними річками. В них відбиваються природні колонади і арки із сталактитів. Спеціальні сенсорні датчики підсвічують цей чудовий пейзаж, а по мірі пересування туристів навколо починають включатися різнокольорові ліхтарики, створюють гру світла і тіні.

В печері збереглися малюнки індіанців таїно. Тут можна побачити понад 500 наскельних гравюр і картин.

Відкрита з 10:00 до 17:00, вівторок-четвер.