Парк Імені Піддубного в Єйську Парк Імені Піддубного в Єйську
Парк Імені Піддубного в Єйську Парк Імені Піддубного в Єйську

Парк відпочинку імені Піддубного є найбільшим в Єйську. Його заклали у 1931 році. Відразу він називався Міський сад, потім парком авиаучилища, а з 1949 року, після смерті Піддубного, названий його ім’ям.

Парк займає площу в 26 гектарів. Тут споруджено спортивний стадіон з біговими доріжками та майданчиками для ігор, посаджено понад 200 різних видів дерев і чагарників. Особливе враження справляє алея з платанів з могутніми кронами у північній частині парку. Алеї: В’язова, Кленова, Ветеранів, Щасливе дитинство також стали улюбленим місцем прогулянок та відпочинку ейчан. На території парку розбито багато квіткових клумб. Подив і захоплення викликає клумба Закоханих, де представлені композиції з живих квітів у вигляді ангелів, лебедів і у формі сердець.

Місцеві жителі ще називають це місце посмішкою міста, так як у межах парку влаштовано 30 веселих атракціонів для дітей і дорослих, є колесо огляду.

У 1971 році в сквері відкрито єдиний в Росії музейний меморіал імені Піддубного. Недалеко знаходяться могила, де похований знаменитий спортсмен і школа його імені.