У розпорядженні зарубіжних автомобільних видань виявилися шпигунські знімки оновленої версії кросовера Lifan X50. На опублікованих фото автомобіль не має камуфляжу, що дозволяє розглянути зміни.

Так, новий Lifan X50 виявився розсекречених до офіційної прем’єри. На відміну від попередника кросовер отримав новий передній і задній бампери, радіаторні грати, інші фари, змінені протитуманні фари, а також змінений малюнок задніх ліхтарів.

У салоні рестайлінгового Lifan X50 з’явилася нова передня панель і центральна консоль. У дорогих комплектаціях для моделі запропонують мультимедійну систему з сенсорним екраном замість магнітоли.

Новий Lifan X50 розсекречений до офіційної премєри

Що стосується моторної гами, то змін тут не очікується і кросовер все також буде доступний з півторалітровим двигуном потужністю 103 кінських сили.

В якості трансмісії буде доступна п’ятишвидкісна механіка або варіатор, які будуть працювати з передньопривідною системою.

Новий Lifan X50 розсекречений до офіційної премєри

У продажу оновлений варіант моделі в Китаї з’явиться в 2018 році. Про терміни виходу рестайлінгового кросовера на російський ринок інформації немає.

lifan Lifan X50