Храмовий комплекс Галтаджи

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Архітектура, пам’ятники
>
Галтаджи заслужив популярність завдяки своїм старовинним храмам, збудованим з незвичайного рожевого пісковика. А от своїм священним статусом він здавна зобов’язаний цілющим джерелам, що наповнює храмові басейни.

Якщо вірити легенді, тутешні місця колись страждали від дефіциту води. Мудрець Галва молився протягом сотень років, і божества змилувалися і благословили область джерелами. Люди в подяку Галве звели храм, щоб завжди пам’ятати про його великі заслуги. Стіни храму щільно прикрашені різьбленням і розписом. Сюжетів безліч – розглянути їх не вистачить і дня, та й їдуть сюди не за цим.

Головна мета паломництва – зануритися у води святих джерел. Причому раніше басейнів для обмивання було кілька, а зараз тільки два. Один з них призначений для мавп (тут їх більше п’яти тисяч), і вони справді в ньому купаються і забавно пірнають. Другий басейн з водоспадом використовують паломники.

Галтаджи іноді називають «Мавпячий палац» – макаки тут справжні господарі. Ведуть вони себе досить мирно, але все одно варто пам’ятати, що це дикі тварини,що це їх територія, тому не варто укладати їх у свої обійми і намагатися налагодити дружні відносини.