Площа Конак Площа Конак
Площа Конак Площа Конак

Площа Конак являє собою саму жваву частина найдавнішого міста Ізміра. На площі знаходяться центральний автовокзал, мечеть Konak і будинок міської мерії. Центральне місце на площі займає знаменита Вежа з годинником, що є символом міста Ізмір. Також площа є точкою входу в великий ринок Kemeralti. На південній частині площі розташований Культурний Центр Університету Ege, який запрошує відвідувачів у музей сучасного мистецтва, оперний театр і музичну академію.

Не дивлячись на те, що на площі завжди багатолюдно – це дуже красива частина міста. Вона знаходиться поруч з Егейським морем, і легкий морський вітер радує людей на площі своєю прохолодою. Щоб підійти до морської води, потрібно пройти через жваву зелену алею і пішохідний міст, поруч з яким є красивий фонтан.

На площі Конак завжди багато голубів, яких можна погодувати прямо зі своїх долонь. Гарний парк і безліч маленьких затишних кафе чекають на своїх гостей. Площа Конак – чудове місце для прогулянок та різних покупок. Для туристів поруч з площею, в декількох кроках від моря, побудований комфортабельний готель «Konak».