Грот Сунг Сот (Грот сюрпризів)

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Природа
>
Це один з наймальовничіших гротів затоки Халонг. При вході в печеру перед вами розкривається воістину дивовижний світ — тисячі сталактитів тут формують витончені колони. Уява сама вишукує в химерних вигинах порід обриси людей, тварин і дерев…

Від причалу доведеться піднятися кам’яними сходами, яка веде до входу в Грот Сунг Сот (Грот сюрпризів, розташованому на висоті 25 метрів над рівнем моря. Всередині гроту вздовж мощеної дороги висять ліхтарі — вони допомагають не збитися з шляху і додають гроту особливої загадковості. У гроті Сунг Сот два чертога; один із них схожий на театральний зал, зі стелі якого звисає велика кількість сталактитів химерних форм і розмірів.

У другій чертог можна пройти по вузькому проходу. Всередині нього можуть спокійно розміститися близько 1000 осіб. Скеля біля входу чимось схожа на коня з мечем. Місцева легенда свідчить, що після перемоги над завойовниками Тхань Донг (Донг Святий) допоміг прогнати злих духів і демонів. Потім він вознісся на Небеса, залишивши на землі свій меч і кінь. Це було зроблено для залякування демонів, щоб вони трималися подалі звідси. Якщо пройти вглиб грота, то ви потрапите в «королівський сад» з ставком і мініатюрним гірським пейзажем. В цей зелений куточок у сонячні дні у пошуках фруктів забираються мавпи.