Будинок Генріха Шютца Будинок Генріха Шютца

Будинок Генріха Шютца

Навколо церкви Богородиці міста Дрездена знаходиться простора та гарна площа Ноймаркт, на якій розташована велика кількість пам’яток. Під час бомбардування 1945 року практично всі тутешні будинки були зруйновані, і тільки завдяки активним будівельним роботам площі вдалося повернути колишній вигляд.

Перші роботи по реконструкції будинків площі почалися в 2007 році. І одним з реконструйованих будинків був будинок Генріха Шютца – видатного німецького композитора епохи бароко, яка довгий час, аж до своєї смерті, працював в Дрездені придворним капельмейстером. Сама будівля будинку було побудовано в 1530 році. Будівельники, проводячи реконструкцію будівлі, постаралися відтворити архітектурний вигляд будинку до найдрібніших деталей, максимально близько до історичного образу. Керував роботами по відновленню будинку Шютца архітектор Екхард Феддерсен. Фасад будівлі прикрашають оригінальні деталі, які вціліли під час бомбардування у 1945 році.

Сама будівля будинку Генріха Шютца збудовано у стилі бароко, який відомий своєю розкішшю і достатком декорування. В будинку Шютца дійсно присутні всі характерні для бароко елементи. Будівля відрізняється і розмахом і багатством декору. Зараз у цьому розкішному будинку розташовується музей композитора, а також проводяться численні виставки та заходи.