Андріївська церква в Зальцбурзі Андріївська церква в Зальцбурзі
Андріївська церква в Зальцбурзі Андріївська церква в Зальцбурзі

Андріївська церква в Зальцбурзі спочатку була розташована на площі “Platzl”, що на перетині вулиць Лінцергассе і Драйфальтигкайтсгассе. Після довгих дебатів, міська влада вирішила знести, щоб звільнити місце для розширення дороги. Нове будівлі була побудована в неоготичному стилі архітектором Якобом Чекони. Церква була освячена в листопаді 1898 року.

Обитель була знову зруйнована під час повітряних нальотів під час Другої світової війни, неушкодженою залишилася лише її західна частина. При реставрації архітектура була спрощена, реконструкція повністю завершилася до 1949 року. Однак городяни не прийняли новий вигляд церкви.

Додаткова реконструкція була проведена в кінці 60-х: вежі були укорочені і покриті плоским пірамідальним дахах. Фасад був пофарбований у світло-сірий і білий кольори, щоб вписати церква в міський пейзаж. В наші дні кожен четвер навколо церкви організовують ринок фермерів. Це хороша можливість для місцевих жителів придбати натуральну продукцію, а для туристів подивитися характерні риси місцевої торгівлі.