Англійський сад Англійський сад
Англійський сад Англійський сад

Англійський сад являє собою дивовижний ландшафтний парк, що з’явився в XIX столітті біля Женевського озера. Безумовно, самий сильний центр тяжіння цього куточка – легендарні квітковий годинник, визнані одним з символів Женеви. У цьому є своя логіка – що ж ще може бути гідним символом країни, яку знають у всьому світі з чудовим якісним механізмам.

Квітковий годинник, що існують з 1955 року, унікальні тим, що створені з більш ніж 600 тисяч живих рослин, квітучих по черзі. Залежно від періоду цвітіння вигляд годин змінюється три рази за літо, граючи новими фарбами. Тому фотографії цього женевського дива можуть бути різними. Діаметр механізму – п’ять метрів, секундна стрілка – понад двох метрів.

Англійський сад – традиційне місце відпочинку женевців і територія справжнього паломництва туристів. Перед квітковим годинником незмінно стоїть натовп мандрівників, які прагнуть закарбувати один одного на тлі механізму, небаченого за втілення ідеї, величиною і красою. Тільки після відвідин Англійського саду можна з повною упевненістю сказати, що спостерігали справжній швейцарський годинник. Не пропустіть можливість дізнатися саме точний час.