Як вибрати інструктора з плавання для дитиниВсі заняття проводяться по плавання для немовлят в ігровій формі, що дозволяє поліпшити не тільки фізичний стан дитини, але і психоемоційний.
Ваш малюк буде радісно плескатися, грати, плавати і пірнати в басейні, рідше хворіти.
Що потрібно для відвідування занять.
Центрі; рушник і сланці для дитини, якщо дитина вже самостійно ходить; сланці для батьків; попередній запис.
Всі заняття проводяться у форматі «1 дитина – 1 басейн – 1 інструктор». З вашою дитиною протягом усього заняття в ігровій формі персонально буде займатися вподобаної вам інструктор. Індивідуальний підхід до кожної дитини дозволяє підібрати такий набір вправ і побудувати заняття так, щоб не тільки навчити його плавати, але і поліпшити його фізичний і психоемоційний стан.
Допускаються до занять діти з відхиленнями у здоров’ї.
Діти до занять допускаються тільки за наявності довідки — допуску від педіатра. Якщо у вашого малюка є тимчасові складнощі зі здоров’ям, то вам необхідно додатково проконсультуватися з вашим лікарем.
А яка вода у ваших центрах. Кожен басейн має незалежні системи фільтрації і нагрівання води. Далі вирівнюємо рівень pH (еталонним є показник 7, 2) і обезораживаем за допомогою гіпохлориту натрію (хлор). Якість води підтверджується: щоденними аналізами відповідального співробітника Центру в рамках програми виробничого контролю якості води ;емежемесячными аналізами центру СЕС.
Чи можуть батьки займатися зі своїми дітьми в Центрі самостійно. Формат роботи центрів передбачає лише один варіант занять – індивідуально з інструктором. Тільки досвідчений інструктор зможе підібрати індивідуальну програму необхідну саме вашій дитині. По — друге, всі інструктора регулярно проходять медичне обстеження, що в купе з щоденним контролем якості води гарантує відсутність потенційно шкідливої мікрофлори в басейні, а значить і здоров’я вашого малюка.
Проводяться в спеціальній ванні в центрі або в домашній ванні з виїздом інструктора.
Всі заняття проводяться в ігровій формі, що дозволяє поліпшити не тільки фізичний стан дитини, але і психоемоційний.
Ваш малюк буде радісно плескатися, грати, плавати і пірнати в басейні, рідше хворіти.