Район Парусинка

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Місцеве виробництво
>
Незважаючи на те, що від Івангорода цей район відділений не забудованою територією, до берегів річки Нарва він наближений впритул. Ще цікавіше те, що через нього проходить шенгенська кордон через що велика частина промислової зони опинилася в Естонії, а більшість житлових кварталів – в Росії. Саме тут в одному з дворів знаходиться перехід через державний кордон, перетнути яку можна тільки пішки і без сумок.

Садиба промисловця до наших днів не збереглася, проте залишився парк. Нещодавно була відновлена Троїцька церква, побудована в епоху захоплення традиційної російської архітектурою і стилізована під шатровий храм. Вона також є усипальницею родини Штігліц. В околицях району збереглися окремі цехи мануфактури, які за часів Радянського Союзу були відведені під житлові будинки. Також з Парусинки відкривається чудовий вид на Нарвський водоспад – найбільший в Прибалтиці.

У цьому районі Ви побачите приголомшливі похмурі будинки з обвалюється балконами, порожніми очницями, тріщинами, повзе по стінах. Здається, ніби ти потрапив на знімальний майданчик.