Як побудувати басейн на приватному ділянці.

Як побудувати басейн на приватному ділянці.

Відпочинок біля води – це розкішне проведення часу, яке кожен господар може собі дозволити. Досить побудувати басейн у дворі приватного будинку своїми руками. Практично на кожній дільниці є штучні водойми, що відрізняються за розмірами або призначенню. Любитель рибовод розводить карпов у величезному ставку біля будинку. А завзятий спортсмен примудряється тренуватися в купелі розміром 2 на 3 метри, влаштовуючи запливи проти течії у власному дворі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі плавання для немовлят.
Вуличний басейн – це штучна водойма, влаштований таким чином, що чаша або знаходиться врівень з поверхнею землі (укопаний – фото 1) або підноситься над нею (каркасного типу або частково вкопані – фото 2). У жаркий день басейн каркасного типу можна зібрати у дворі з палетів або будь-якого іншого підручного матеріалу. Надувні басейни великого діаметру з спливаючим кільцем, як на фото нижче, за відгуками вимагають дуже дбайливого поводження: не можна спиратися на бортик, матеріал легко пошкодити гострим предметом, при установці потрібно знайти у дворі ідеально рівну поверхню, інакше вода буде переливатися через край.
Користувачі говорять, щоб його вимити треба 2 — 3 людини, що дуже незручно. Однак двір на дачі або в приватному будинку – це дивовижне місце, де старий порваний басейн може легко перетворитися в пісочницю, а пісочниця – в безпечний ставок. Укопаний або наполовину укопаний вуличний басейн з чашею з бетону – це найбільш міцна і довговічна конструкція, що підходить для домоволодінь помірного клімату з характерними перепадами літніх і зимових температур.