Шанхайський музей

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Музеї, виставки
>
Музей історії Шанхаю був заснований в 1983 році. Він неодноразово переїжджав і в 2001 році розмістився на першому поверсі Шанхайської телевежі, де знаходиться і зараз.

Музейний фонд включає в себе більше 30 тисяч різних експонатів. Серед них — стародавні шанхайські реліквії і понад 18 тисяч сучасних об’єктів, у тому числі збережених після колоніальних часів. Серед найбільш важливих і рідкісних музейних цінностей можна назвати вишивку «Квіти, комахи і риби», зроблену в мінську епоху Хан Сімен; величезний нефритовий екран з натурального каменю, на якому за допомогою агатів, смарагдів, нефриту, перлів і яшми відтворені побутові сценки життя китайців; старовинну бронзову гармату і камені.

У музеї постійно працюють п’ять заснованих експозицій, присвячених різним аспектам історії Китаю і міста: «Дорога в минуле Хуатин» (Хуатин – найбільший культурний центр Китаю в період Хв, нині — район Сунцзян в Шанхаї), «Стиль і побут міста», «Період відкритих портів», «Іноземні поселення» і «Сліди старовинного Шанхаю».