Сад фонтанів у Німі Сад фонтанів у Німі
Сад фонтанів у Німі Сад фонтанів у Німі

Сад фонтанів розташований на північно-заході від Мезон Карре, в історичному центрі міста Них. Назва отримано в честь фонтанів, які є головним елементом оформлення величного саду.

На території саду знаходяться вежа Тур-Мань і храм Діани, які зобов’язані своєю появою розчищення русла джерела в XVIII столітті. У цей період були також виявлені терми і римський театр, що знаходиться на схід від першого майданчика. Садовий парк був спроектований так, щоб організувати кращу видимість на храм Діани і вежу Тур-Мань. Автором проекту був Жак Філіп Марешаль, був військовим інженером при Людовіку XV, а також головним фортифікатором Лангедока.

Парк відображає дух Франції XVII століття. Джерела викладені мармуром, є подвійна драбина, канали і набережна, а також статуї, привезені з Шато-де-ла-Моссон, які уособлюють Ним. Чудовий вид підтримують рослини і дерева, які ростуть тут завдяки клімату Середземномор’я.

Сад фонтанів був спланований в тому місці, де било джерело Немесус, який поклав початок Ниму. Місце здобуло славу одного з перших парків Європи суспільного значення. Сад фонтанів і по теперішній час є головною визначною пам’яткою міста Них.