Пляжі Приморсько

Місто Приморсько розташований на півдні Болгарії. Місто розташувався на схилах гірського масиву Странджа, що спускаються до моря і утворюють мальовничі затоки і химерні скельні утворення. У наші дні це один з найбільш динамічно розвиваються курортів.

У Приморсько у відпочиваючих є можливість вибрати морську зону, найбільш відповідає їхнім потребам та перевагам. Можна відправитися на Північний пляж, де море досить бурхливий і відкрите вітрам, за що його так люблять любителі серфінгу. Пісок на Північному пляжі великий, тому вода тут чиста і прозора, до того ж, завдяки сильним хвилях, тут абсолютно немає медуз. Чи можна відправитися на більш спокійний Південне узбережжя, довжиною близько кілометра. Воно надійно захищене півостровом від морського вітру, берег тут більш пологий, а вода тепліше.

Для відпочиваючих в Приморсько знайдуться розваги на будь-який смак: боулінг, водні лижі, велосипеди, віндсерфінг, дельтапланеризм, яхти, моторні човни, парасейлінг, мисливський туризм, фітнес-центр, тенісні корти, більярд; всілякі бари, дискотеки. Регулярно проводяться різноманітні розважальні програми, а також тут є широкий вибір кафе і ресторанів з традиційною болгарською кухнею.