Пляж Порто Зоро Пляж Порто Зоро
Пляж Порто Зоро Пляж Порто Зоро

Пляж Порто Зоро є частиною довжиною берегової зони півострова Васілікос. Йому відведена певна територія з прекрасними видами на Середземне море. А подивитися на пляжі є на що. В першу чергу вражає близькість скель до берега. Вони відкололися шматки піднімаються з-під води. До них можна підпливати, залазити, фотографувати на їх фоні.

Орендарі Порто Зоро взявши в оренду пляж облагородили його по своєму. Вони зробили ставку на тихий, спокійний і розмірений відпочинок. Там ви точно не знайдете якихось божевільних атракціонів і галасливих розважальних місць. Як і скрізь, на пляжі є головний перелік послуг: прокат лежаків, парасольок від сонця, прокат спортивного інвентарю. Для безпеки відпочиваючих на вишці позмінно чергують рятувальники, на випадок непередбаченої біди.

Крім цього, на пляжі працює школа дайвінгу. За символічну суму вас навчать занурюватися під воду і правильно вести себе в підводному світі. Курс з декількох занять виллється в кругленьку суму. Разові годинники коштують набагато дешевше.