Пляж Ла Хойа Шорес Пляж Ла Хойа Шорес
Пляж Ла Хойа Шорес Пляж Ла Хойа Шорес

Ла-Хойя Шорес — це піщаний пляж довжиною близько однієї милі, розташований в передмісті Сан Дієго, Ла Хойя. Пляж простягається від скелястої кручі на північ від Ла Хойя Коув до пляжу чорних» на південь від Державного природного заповідника «Торрі Пайнс».

Південна частина пляжу має скелястий берег, тому мало придатна для купання. Тут на кількох лініях знаходяться дорогі вілли з басейнами і кілька готелів.

У центральній частині пляжу розташована громадська зона. Тут стоять парасольки і лежаки, а практично перед самим входом на пляж, навпроти меморіалу ветеранів, знаходиться парковка. Якщо зайти на пляж через центральний вхід, то обійшовши з лівої сторони дитячий майданчик, можна побачити карту Підводного парку, який знаходиться в цьому місці прямо в океані. Він являє собою екологічний заповідник з штучними рифами, навколо яких вирує підводне життя. Завдяки пологому входу і великій кількості рифів, хвилі в цьому місці мінімальні, і любителі дайвінгу або пірнання з маскою можуть по достоїнству оцінити життя, вируючу у підводному парку, створеному в 1971 році. У цій же частині пляжу розташовуються різні місця для відпочинку: ресторани, пляжні бари, тенісний клуб, зона для пікніка, дитячий майданчик. Тут стоять шезлонги, душові, туалети і кімнати для переодягання. По Авеніда-де-ла-Плая, вулиці, що веде на пляж, заїжджають серфінгісти.

У північній частині пляжу знаходиться Океанографічний інститут, створений ще в 1903 році і є одним з найстаріших і найбільших центрів вивчення океанів, атмосфери і Землі в цілому. Стара будівля інституту в 1982 році оголошено Національним історичним пам’ятником. На пляжі також знаходиться пірс, яке належить інституту, а поруч з ним — величезний акваріум з 3000 мешканцями підводного світу, що представляють 380 видів.