Організація заходів!!!!

Картинки по запросу Організація заходів!!!!

Основними напрямками нашої діяльності є: організація корпоративних заходів і ділових заходів, проведення запусків, тімбилдінг, проведення презентацій, організація тест — драйвів. Наша спеціалізація – високобюджетні заходи, заходи для великого бізнесу. Тим не менш, ми допомагаємо нашим колегам, проводячи семінари з event — менеджменту і маркетингу вражень, де допомагаємо розвиватися і обмінюватися ідеями фахівцям з різних агентств. Якість вашого заходу забезпечує команда з 60 фахівців: event — менеджери, дизайнери, декоратори, PR — фахівці, режисери і сценаристи, інженери і технічні фахівці. Грамотний вибір агентства з Организации мероприятий вплине на успішне проведення презентацій, прес — конференції або PR — акцій.

У нас найнижча плинність кадрів серед event — агентств у Києві. Цим ми можемо гарантувати успіх вашого заходу. В процесі співпраці ми запропонуємо вам різні концепції заходів, декорування приміщень для заходу, провідних акторів, технічне забезпечення, фото та відеозвіти. Наявність власної системи підготовки – проведення event — семінарів – дозволяє нам ставити професійні стандарти в event — галузі. Високий рівень підготовки та організації ділових заходів, професіоналізм агентства, індивідуальний підхід дають нам можливість пропонувати організацію та проведення заходів європейського рівня event — індустрії. Ми приділяємо особливу увагу дизайну заходів, пропонуючи послуги кращих декораторів — перевірених і надійних.

Флористика, кейтеринг — дизайн, прикраса живими квітами також пропонується для організації заходів, при проведенні презентацій, маркетингових заходів, корпоративних заходів або запусків продукції. Ми відчуваємо до неї пристрасть і прагнемо досягти досконалості в кожній деталі. Наш бізнес – організація заходів – дозволяє нам реалізувати це прагнення до досконалості. Ви будемо раді, якщо ви розділите з нами цю пристрасть до досконалості. В даний час в Києві склався фрагментарний ринок event — агентств. Більшість агентств представляють міні — компанії, кількість співробітників до 5 осіб.