Обсерваторія Гріффіта

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!
Архітектура, пам’ятники
>
Обсерваторія Гріффіта – відома каліфорнійська обсерваторія, дуже популярна туристична пам’ятка. Обсерваторія розташована в Лос-Анджелесі, в Голлівуді.

Обсерваторія Гріффіта була побудована в 1935 році і відкрита для публіки 14 травня. Обсерваторія названа в честь Дженкиса Гріффіта, відомого промисловця і філантропа, який в кінці дев’ятнадцятого століття безоплатно передав округу Лос-Анджелес землю і пожертвував значну суму на будівництво обсерваторії. Тільки за перші п’ять днів обсерваторію Гріффіта відвідали тринадцять тисяч туристів, і з тих пір їх кількість лише зростає. Згідно з побажанням Гріффіта, відвідування обсерваторії абсолютно безкоштовно, квитки продаються лише в місцевий планетарій.

Обсерваторія Гріффіта – надзвичайно цікаве місце, справжня мекка для всіх любителів астрономії і космосу. Тутешні виставки завжди припускають високий рівень організації. Крім того, будівля дуже привабливо саме по собі – обсерваторія Грииффита десятки разів використовувалася в якості декорацій для голлівудських фільмів і телевізійних серіалів, була місцем дії в деяких комп’ютерних іграх. Також обсерваторія може похвалитися чудовими видами – з її вершини видно весь Лос-Анджелес і його околиці.