Луна-парк-боулінг Галактика

Луна-парк і боулінг «Галактика» розташовуються на території 3700 квадратних метрів і являє собою розважальний центр для всієї родини, в якому можна провести пару годин, або цілий день.

Для дорослих працює боулінг з 24 доріжками, більярдний зал, спорт-бар з 25 великими плазмовими телевізорами, транслирующими спортивні події з усього світу, інтернет-кафе. Для дітей відкриті атракціони Луна-парку, їх близько 70, зал з відео-іграми, вуличні майданчики і 6 атракціонів на відкритому повітрі. Дітей можна залишити під наглядом працівників Луна-парку, одягнених в костюми мультиплікаційних героїв. Для дітей молодшого віку працюють ігрові кімнати. Для немовлят є спеціально виділені місця для сповивання і годування.

У «Галактиці» є ресторан зі спеціальним меню для дітей. Воно розроблено з урахуванням побажань маленьких гостей і рекомендацій дитячих дієтологів. Особливої уваги заслуговує місцева кондитерська, в якій можна не тільки спробувати що-небудь солодке, але і замовити торт на День народження чи на будь яке інше свято.