У компанії Pagani анонсували нову версію суперкара Pagani Huayra, яка присвячена концептуальної моделі Fiat Turbina 1954 року. Нова, унікальна версія на честь Fiat Turbina, створювалася фахівцями Pagani і Garage Italia C.

Новинка отримала назву Lampo, а вона відрізняється особливим забарвленням кузова, унікальними елементами аеродинамічного кузовного обважування з карбону, а також для моделі запропонують повітрозабірники, які дозволять збільшити ступінь подачі повітря до мотору.

Для особливого Pagani Huayra Lampo буде запропоновано той же 12-циліндровий двигун з віддачею 760 кінських сил при 1000 Нм крутного моменту.

Суперкар Pagani Huayra отримав унікальну версію на честь Fiat Turbina

Розгін до першої сотні здійснюється за 3,0 секунди, а максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 370 км/ч. Нагадаємо, що Fiat Turbina, який випустили в 1954 році мав три газові турбіни і потужність 300 кінських сил.

Суперкар Pagani Huayra отримав унікальну версію на честь Fiat Turbina Суперкар Pagani Huayra отримав унікальну версію на честь Fiat Turbina Суперкар Pagani Huayra отримав унікальну версію на честь Fiat Turbina Суперкар Pagani Huayra отримав унікальну версію на честь Fiat Turbina Суперкар Pagani Huayra отримав унікальну версію на честь Fiat Turbina Суперкар Pagani Huayra отримав унікальну версію на честь Fiat Turbina Суперкар Pagani Huayra отримав унікальну версію на честь Fiat Turbina Суперкар Pagani Huayra отримав унікальну версію на честь Fiat Turbina

Fiat Turbina Pagani Huayra Pagani Huayra Lampo