Генеральські пляжі Генеральські пляжі
Генеральські пляжі Генеральські пляжі

Генеральські пляжі в Керчі, інакше звані «Узбережжям 1000 бухт», знаходяться між двома мисами — Казантип ( не плутати з фестивалем електронної музики, що проходить в с. Поповка) і Зюк, що на березі Азовського моря у Караларський степ. Орієнтуватися потрібно на два села: Золоте і Курортне. Знаходиться між ними ґрунтова дорога приведе вас на «Генеральські пляжі».

Мальовничі і пустельні пляжі вже багато років привертають туристів, які відвідують Крим. Прекрасне місце для спокійного і безтурботного пляжного відпочинку.

З 1947 року по 1972 рік на даній місцевості був розташований військовий полігон, відомо також, що проводилися поховання радіоактивних відходів. Територія була закрита для в’їзду. Тим не менш, на «Генеральських пляжах» відпочивали військові, мають високі звання, звідки і з’явилася ця назва.

Ці місця відомі красивим ландшафтом, пустельністю, а також мальовничими бухтами і скелями. Крім іншого, деякі бухти мають прісну воду. Також на цій території розташоване цілюще озеро Чоркарское.