Діловий центр «Челябінськ-Сіті» Діловий центр «Челябінськ-Сіті»
Діловий центр «Челябінськ-Сіті» Діловий центр «Челябінськ-Сіті»

«Челябінськ-Сіті» – це 23-поверховий діловий центр Челябінська. У його будівлі розташовані банк, ресторан, магазини. «Челябінськ-Сіті» – найвища будівля в місті. Поруч з діловим центром знаходиться площа Революції.

Його будівництво почалося в 2004 році, тривало близько чотирьох років і коштувало близько 45 мільйонів доларів. Це третій діловий центр в місті, відповідний міжнародного класу «А». Будівля обладнана п’ятьма швидкісними пасажирськими ліфтами, клімат-контролем, складається з автоматизованих припливно-витяжних систем вентиляції, насосних станцій та систем контролювання.

«Челябінськ-Сіті» має 4 входами, парадним і службовим фойє, ліфтовим холом. Перший поверх займає банк «Юнікредит» і торгові відділи. На другому і третьому поверхах розташовані торгові площі, а на четвертому – ресторан «Фігаро». З 5 по 22 поверх займають офісні приміщення, а на останньому розташований оглядовий майданчик.

Бізнес-Центр пропонує відмінні умови для відпочинку і роботи, а мальовнича панорама приваблює сюди багато городян і туристів.