Музей Армії в Ханої Музей Армії в Ханої
Музей Армії в Ханої Музей Армії в Ханої

Музей в’єтнамської армії розташований на вулиці Дьєн Бьен Фу, в Ханої, відкрився в кінці 1959 року. Площі, на яких раніше розміщувалися французькі армійські казарми, складають десять тисяч квадратних метрів, розділені, у свою чергу, на 30 оглядових залів.Музей розташований неподалік від башти Кот Ко, шестикутника 30-ти метрової висоти, побудованої в XIX столітті.

Цікаві експозиції, докладно розповідають про шляхи В’єтнамської Народної Армії, в період Французької війни 1946-1954 років. У музеї представлені зразки зброї, військові карти та інші раритети, що відносяться до історичної битви при Дьєн Бьен Фу, коли в’єтнамські війська практично знищили елітні десантні частини французів.

Демонструються особисті речі в’єтнамських солдатів тих часів. Предметом стриманою гордості в’єтнамців є трофеї: зразки ворожого важкого озброєння, захоплені в бою, фрагменти збитих військових літаків.У дворі музею можна подивитися в’єтнамські гармати та інші знаряддя, а також збитий американський У-52. В експозиції представлено зброя, зразки військової форми, історія численних воєн в картах і планах.