Чи можна в’їхати в аргентину в коронавірус

6-27-2021

Поїздки в аргентину запам’ятовуються туристам насиченим нічним життям, пляжним відпочинком, відвідуванням унікальних історичних пам’яток древніх цивілізацій. Країна має велику протяжність, тому під час подорожі можна насолодитися не тільки купанням в океані, а й походами в гори, спуском по бурхливих річках. Збираючись в дорогу, не забудьте оформити страховку в аргентину. Вона захистить вас від фінансових витрат, пов’язаних з лікуванням за кордоном, і дозволить відчувати себе впевнено навіть у складній ситуації. Хочемо порекомендувати почитати про https://covidcrossborders.com/ru/ru-argentina-in на сайті .

Наші громадяни можуть в’їжджати в країну без візи, якщо поїздка пов’язана з відпочинком або відвідуванням родичів і не перевищує 90 днів. Медичну страховку не потрібно пред’являти в консульство, її не зажадають при перетині кордону. Проте поліс краще оформити. Аргентина є екзотичною країною для росіян. Теплий і вологий клімат, вода іншої якості, незвичні страви місцевої кухні, зміна часового поясу, незвичайні рослини і тварини в деяких випадках можуть стати причинами серйозних проблем зі здоров’ям. Воно не сплатить рахунки туриста і не зможе допомогти, якщо у нього не буде туристичної страховки.

Програма страхування ” економ “(включає тільки найнеобхідніше) передбачає відшкодування витрат, що виникли в наступних випадках:

Повний перелік ризиків, які покриває страховка в аргентину, буде вказано в договорі. Також рекомендуємо ознайомитися з правилами страхування на сайті, щоб добре розуміти свої права.

До основної програми страхування ви також можете додати опції, які зроблять фінансовий захист ще сильніше.

Скасування поїздки. Опція передбачає компенсацію збитків у разі вимушеної відмови або перенесення термінів подорожі по ряду причин. Страхова компанія відшкодує вартість квитків і броні в готелі, якщо поїздка скасована через важке захворювання, смерть застрахованої особи або її близького родича, а також з ряду інших причин, зазначених у договорі.

Відповідальність перед третіми особами. Включення цієї опції передбачає захист від витрат, пов’язаних з компенсацією шкоди, заподіяної здоров’ю та майну третіх осіб протягом поїздки. Наприклад, під час подорожі турист може ненавмисно зіпсувати чужі речі. Страхова компанія відшкодує збитки за рішенням суду.

Страхування багажу. Опція дає вам право отримати компенсацію в разі втрати багажу з вини перевізника.

Спорт. Якщо під час відпустки ви плануєте не тільки лежати на пляжі, але і відвідувати гірськолижні курорти, кататися на серфі або займатися дайвінгом, рекомендуємо розширити ризикове наповнення страховки. Включення опції» спорт ” дозволить розраховувати на лікування травм, що виникли під час активного відпочинку.

Нещасний випадок. Дана опція передбачає компенсацію шкоди здоров’ю, отриманого застрахованою особою через нещасний випадок.