На китайському ринку оновлена версія пікапа ZX Terralord дебютувала на початку літа і модель крім змін в екстер’єрі та інтер’єрі отримала ще і новий двигун. Примітним цей пікап є тим, що його дизайн був «запозичений» від Toyota Tundra зразка 2013 року.

Після старту продажів автомобіля на китайському ринку в оновленому варіанті, став спостерігатися підвищений попит на модель на відміну від попередника.

Вже зараз оновлений пікап ZX Terralord користується гарним попитом. Конкретні цифри продажів не наводяться, але в компанії задоволені популярністю пікапа. Його ціна на китайському ринку становить 89 900 юанів або 800 тисяч рублів мінімум.

Моторна гамма оновленого автомобіля представлена 2,4-літровим двигуном від Mitsubishi, який видає 218 кінських сил потужності.

Ще під капотом ZX Terralord можуть встановлювати турбований дизельний двигун від Isuzu. Обсяг агрегату становить 2,5 літра, а потужність-129 к. с. Система приводу може бути на задню вісь або всі колеса.

Оновлений пікап ZX Terralord користується гарним попитом Оновлений пікап ZX Terralord користується гарним попитом Оновлений пікап ZX Terralord користується гарним попитом

ZX Terralord