Блошиний ринок Фейра та Ладра Блошиний ринок Фейра та Ладра
Блошиний ринок Фейра та Ладра Блошиний ринок Фейра та Ладра

Найстаріший блошиний ринок Лісабона, Фейра та Ладра, є, мабуть, однією з найбільш оригінальних пам’яток португальської столиці. Ринок розташований в історичному районі Альфама, за церквою Санта-Энграсия, в безпосередній близькості від Пантеону.

«Фейра та Ладра» дослівно перекладається як «Злодійський ринок», але лякатися не варто – якщо в кочовому середньовічному минулому цього ринку і були темні сторінки, то крадіжки тут — справа нечасте, і гості Лісабона можуть бути відносно спокійні за своє майно.

Комусь Фейра та Ладра не здасться привабливим місцем для прогулянки, але колекціонери і любителі старовини безсумнівно підпадуть під його буйне громкоголосое чарівність. Тут можна купити все: предмети побуту і декору, одяг і взуття, антикварний фарфор і старовинну фототехніку. При бажанні можна почути історію кожної речі. Купувати не обов’язково, а от торгуватися можна і потрібно.

Ринок працює по суботах і вівторках в першій половині дня. Дістатися можна на метро (потрібно вийти на кінцевій станції синьої гілки — Santa Apolonia) або старовинному лісабонському трамваї №28. На ринку немає банкоматів, так що краще взяти готівку.