Карпатський біосферний заповідник Карпатський біосферний заповідник
Карпатський біосферний заповідник Карпатський біосферний заповідник

Карпатський біосферний заповідник це понад 57 тисяч гектарів унікальних ділянок дикої природи. Датою його заснування вважається 1968 рік. Тут представлено різноманіття ландшафтів та біогеографії Східних Карпат: шість заповідних гірських масивів висотою до 2061 метрів, ботанічні заказники, діброви передгір’їв, ялинові, змішані і гірські букові ліси, альпійські та субальпійські луки, квіткові долини – і все це практично незатронутое діяльністю людини.

В лісах заповідника, які займають 90% її території, знаходиться більше однієї тисячі видів рослин, 193 види птахів, 66 видів ссавців, понад 10 тисяч безхребетних, і 9 видів плазунів. Багато з них занесені в Червону книгу. А в кришталево чистих річках і струмках мешкає 23 види риб і 13 видів земноводних.

Відвідавши цей заповідник, ви зможете насолодитися древніми і приголомшливо красивими куточками природи, побачити її цікавих жителів, відпочити на гірській річці, насолодитися неймовірними пахощами квітів, наприклад, в Долині нарцисів. Серед активного відпочинку доступний сходження на гірські вершини і трекінг.