Бар Peggy gordons

Peggy gordon’s – клубний бар, розташований у Сіссі, на острові Крит. Peggy gordon’s є одним з кращих нічних закладів Криту, в якому проводяться різні тематичні вечірки, а також виступають популярні гітаристи і співаки.

Інтер’єр Peggy gordon’s нічим не відрізняється від безлічі інших барів в Греції. У клубі є все для комфортного проведення часу – зручні диванчики і столики, барні стійки, містка майданчик для танців і сцена. Власники бару щосереди проводять інтерактивні вікторини, і за перемогу в конкурсах учасникам належить приз. В барі Peggy gordon’s панує легка і доброзичлива атмосфера, в якій кожен зможе відпочити і зарядитися новими враження. Вночі бар перетворюється на клуб, в якому можна потанцювати під звуки інструментальної або електронної музики. Кухня в закладі – міжнародна, в меню є алкогольні напої та безалкогольні коктейлі.

Особливістю бару є те, що тут кожен бажаючий може виступити в ролі артиста і заспівати пісню, зіграти на гітарі, губній гармошці або будь-якому іншому інструменті. Якщо виникне бажання почути критику на свою адресу, то варто взяти з собою інструмент і випробувати долю.